Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

logo
Little Witch Academia – odrobina magii dla Mugoli. a
20 Sep

Scenariusz: Trigger/Yoh Yoshinari

Rysunki: Keisuke Sato

Wydawnictwo: Studio JG

Liczba tomów: 3 – seria zakończona

 

Akko- zwykła dziewczyna, pochodząca z niemagicznej rodziny postanawia wkroczyć w mury Akademii Luna Nova. Jednak świat czarów nie jest tak tolerancyjny, jak przypuszczała.

W Little Witch Academia każdy, kto był wychowywany na magicznych historiach odnajdzie cząstkę swojego dzieciństwa. Akko, która jest nieco roztrzepana ma w sobie dużo uroku, który pozwala jej brnąć przez wszystkie przeszkody, a te piętrzą się już od pierwszych stron. Jak dostać się do Luna Nova, gdy wszystkie uczennice lecą na swojej miotle? Naszej bohaterce przez wszystkie przygody będą towarzyszyć dwie, również mocno zakręcone uczennice – Lotte i Sucy.

Zaletą serii jest fakt, że posiada tylko trzy tomy, dzięki czemu jest do połknięcia w jeden wieczór, a zapewniam - historia Akko oczarowuje Was od pierwszych stron. Rysunki od Sato idealnie pasują do historii razem tworząc lekki, zabawny (jednak niepozbawiony treści) tomik. A na tych, którym będzie mało magicznych przygód czeka anime „Little Witch Academia”.

Różdżki w dłoń i zagłębiajcie się w świecie magii!

U nas mangę znajdziecie tutaj: https://inuki.pl/598-little-witch-academia