Obniżka

One Punch Man tom 16

28,35 zł
31,50 zł
Brutto

Dokładne kody

Szesnasty tom mangi One Punch Man.

Wersja: polska

Format: A5

Oprawa mangi: miękka

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Komentarze

Oceń 

2020-02-03

Bracie, pomóż!

Garou nie ma już zbyt wiele czasu na pogawędki z małym chłopcem, Sosekiem, właścicielem książeczki dla dzieci zawierającej opis wszystkich umiejętności bohaterów. Został otoczony przez sześciu bohaterów klasy A, chcących wbić się na złapaniu łowcy bohaterów i dołączenia w szeregi bardziej elitarnej klasy S. Jednak nikt nie mówił, że będzie to łatwe. Okazuje się, że Garou naprawdę potrafi przywalić! I potrafi też… być niezwykle ludzki jak na pretendenta do bycia potworem. Btw. potwory też tu się pojawiają, ale mają bardzo epizodyczne zadanie.

Jeden z uczestników tej nierównej bity wysyła przed własnym znokautowaniem prośbę o pomoc. Odbiera ją nie tylko Genos, ale i Bang wraz z Bombem. Odbiera też King, jednak jest niezwykle zajęty walką z… Saitamą!

Ostatnią historią dodatkową jest brawurowe udaremnienie grabieży w pewnym sklepie. Bohaterami tej akcji są Okularnik i Brewka, kiedyś kumple z zastępów Śnieżycy. Po jednej z walk grupy z Saitamą, w której Saitama pokazał na co go stać, kopiąc Śnieżycy tyłek i wyzywając ją od cieniasów, Okularnik postanowił sam walczyć. Jego determinacja jest godna podziwu!

Więcej na https://www.monime.pl/one-punch-man-tom-16/

Napisz swoją opinię

One Punch Man tom 16

Szesnasty tom mangi One Punch Man.

Wersja: polska

Format: A5

Oprawa mangi: miękka

Napisz swoją opinię